Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska – Hotel JADRANSKA STRAZA***

19.07.2018 – 26.07.2018 (8 dni / 7 nocy)

CENA OD: 1859 PLN


Czarnogóra:
Czarnogóra to kraj, który zachwyca połączeniem wysokich gór i błękitu Adriatyku. Wzdłuż niezwykłego wybrzeża czarnogórskiego (na długości aż 294 kilometrów) ciągną się przepiękne plaże- piaszczyste i kamieniste- urokliwe zatoczki i malownicze klify. Czarnogóra jest również ojczyzną jedynego fiordu na południu Europy, który znajduje się w Zatoce Kotorskiej. Ten niewielki kraj zachęca Turystów do odwiedzin- oferując w zamian doskonałe warunki do pływania, nurkowania, żeglowania i uprawiania innych sportów- nie tylko wodnych. Wśród szczególnie polecanych miejsc w Czarnogórze znajduje się starówka Budwy, 13-kilometrowa plaża w Ulcinjiu, Jezioro Szkoderskie, miasto Kotor i okalająca je Zatoka, flagowy półwysep Świętego Stefana, górskie szczyty Durmitoru i kaniony rzeki Tara.

Atuty:
– położony 40 metrów od plaży
– pokoje z bezpłatną klimatyzacją i lodówką

Położenie:
Hotel Jadranska Straza znajduje się na pograniczu dwóch znanych kurortów; Baośići i Bijela, położony jest przy nadmorskiej promenadzie, kilkadziesiąt metrów od morza i kamienistej plaży, na której znajdują się bezpłatne leżaki dla Gości. Hotel oddalony jest od centrum Herceg Novi o około 10 kilometrów – przystanek autobusowy znajduje się około 150 metrów od hotelu, autobusy kursują co 30 minut, bilet kosztuje 1 euro. Do najbliższego sklepu około 200 metrów, większy market IDEA, apteka, bankomat oddalone są o około 1 kilometr.

Plaża:
Prywatna plaża piaszczysto – betonowa, oddalona ok. 40 metrów od obiektu, leżaki i parasole płatne. Zalecane używanie obuwia do wody.