Bułgaria / Słoneczny Brzeg – Hotel DOLPHIN***

02.07.2018 – 09.07.2018 (8 dni / 7 nocy)

CENA OD: 1299 PLN


Bułgaria:
Prawdziwy raj dla urlopowiczów. Wspaniale zachowane zabytki w Bułgarii, piękne szerokie plaże, dobre jedzenie, słoneczna pogoda, nieustająca zabawa – to wszystko sprawi, że zawsze warto wracać do Bułgarii, do miejsc odwiedzanych licznie przez Polaków od lat 80tych do dziś. Bułgaria dzięki licznym inwestycjom przeżywa – “drugą młodość” i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Dużą zaletą spędzenia wypoczynku w Bułgarii jest możliwość łatwego porozumienia się w języku podobnym do naszego. Klienci mogą wypoczywać na pięknych plażach z których aż 16 zostało wyróżnionych Błękitną Flagą- prestiżową nagrodą przyznawaną czystym ekologicznie regionom. Bułgaria to wspaniały kraj na wyjazd rodzinny, integracyjny, zorganizowanie kolonii/obozu młodzieżowego czy wczasy ze znajomymi. To bardzo dynamicznie rozwijające sie państwo, pełne kontrastów i zaskakujących sprzeczności, posiada wszystko to, co najważniejsze do udanego wypoczynku.

Atuty:
– blisko plaży
– basen zewnętrzny
– dobra lokalizacja

Położenie:
Pomiędzy Nessebarem i Rawdą w dzielnicy nowych, niewielkich hoteli, około 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży i 500 m od Aqua Parku. Hotel położony przy głównej ulicy. W pobliżu przystanku autobusowego, z którego można dojechać do Nessebaru i Słonecznego Brzegu. Doskonałe położenie hotelu zapewnia komfortowy wypoczynek tuż przy plaży.

Pokoje:
Hotel posiada pokoje klimatyzowane 2 osobowe z możliwością dostawki, wyposażone w łazienkę (brak suszarek do włosów), TV SAT, lodówkę. Apartamenty składające się z dwóch pomieszczeń, wyposażonych tak samo jak pokój stanadardowy.
Ręczniki zmieniane są co 3 dni.Pościel zmienana co 4/5 dni.Zakwaterowanie od godziny 14.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.