Albania / Wybrzeże Jońskie – Hotel OCEAN***

18.07.2018 – 25.07.2018 (8 dni / 7 nocy)

CENA OD: 1944 PLN


Albania – Położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego – pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich. To bardzo dynamicznie rozwijające sie państwo, pełne kontrastów i zaskakujących sprzeczności, posiada wszystko to, co najważniejsze do udanego wypoczynku.

Atuty:
– ok. 3 km od centrum Sarandy
– pokoje z bezpłatną klimatyzacją, lodówką, balkonem i widokiem na Morze

Położenie:
Około 3 km od centrum tętniacego życiem kurortu SARANDA, bezpośrednio przy plaży, ok. 1,5km od najbliższych sklepów, barów i restauracji. Hotel położony frontalnie w stosunku do Morza Jońskiego z widokiem na grecką wyspę Korfu. W odległości 1000 metrów od obiektu zatrzymują się autobusy kursujące do pozostałych części miasta Saranda lub do miasteczka Ksamil i dalej do Butrinti.

Wyposażenie:
Do dyspozycji gości hotelowych recepcja czynna 24h, restauracja, beach bar, ogród, taras słoneczny. Internet bezprzewodowy WI-FI, punkt wymiany walut, mały plac zabaw dla dzieci.

Plaża:
Hotelowa, bezpośrednio przy obiekcie, piaszczysto-żwirkowa, 2 leżaki + 1 parasol na pokój bezpłatnie.