zima 2017/2018

Kalkulacja przygotowywana jest starannie i indywidualnie pod ilość uczestników wycieczki

Nasze propozycje :

KULIG PO OJCOWSKIM PARKU NARODOWYM

Jedyna taka możliwość zwiedzania saniami Ojcowskiego Parku Narodowego i jego okolic! Niezapomniana godzinna przejażdżka malowniczą trasą Doliny Prądnika ! Prawdziwy kulig zaprzęgiem konnym, a po nim ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą.

Czas trwania: ok 7 godzin

KULIG W BIERUNIU

Wycieczka do Ośrodka Jeździeckiego. Zwiedzanie stadniny koni połączone z przejażdżką konnym zaprzęgiem po okolicy. Dodatkowo ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gorąca herbatką.

Czas trwania: ok 5-6 godzin

JURAJSKI KULIG W OLSZTYNIE

Niezapomniany przejazd konnym zaprzęgiem przez piękne tereny Jury Krakowsko – Częstochowskiej. W trakcie kuligu ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gorącą herbatką. Zabawy na śniegu oraz konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu!

Czas trwania: ok 7 godzin

KULIG W SZCZYRKU

Godzinny przejazd zaprzęgiem konnym, malowniczą trasą wzdłuż rzeki Wisły w Szczyrku. Góralski kulig pozostawi w pamięci niezapomniane wspomnienia oraz chwile. Po kuligu postój w regionalnym szałasie u podnóża skoczni! Pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz gorąca herbatka.

CZAS TRWANIA: ok 7 godzin

KULIG W WIŚLE

Niezapomniana przejażdżka konnym zaprzęgiem. Trasa kuligu prowadzi przez jedną z najbardziej malowniczych dolin, jaką jest Dolina Białej Wisełki. W trakcie kuligu postój w góralskiej kolibie, czas na ogrzanie się przy ognisku oraz posilenie się kiełbaskami oraz gorącą herbatką.

UWAGA: Dodatkowo możliwość zwiedzania:

Dom Zdrojowy, Muzeum Beskidzkie, Galeria Trofeów Adama Małysza

Czas trwania: ok 7 godzin

Masz inna propozycję wycieczki zadzwoń do nas przygotujemy ją dla Ciebie

telefon 600 – 602 – 230

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *